ЕПАРХИЈА РАШКО-ПРИЗРЕНСКА У ЕГЗИЛУ Званична интернет презентација са благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског у егзилу Г.Г. Артемија

OVERVIEW

This website eparhija-prizren.org currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have probed twelve pages within the domain eparhija-prizren.org and found one hundred and two websites referring to eparhija-prizren.org. We were able to note one contacts and addresses for eparhija-prizren.org to help you communicate with them. We were able to note two social communication sites belong to this website. This website eparhija-prizren.org has been on the internet for seven hundred and fifty-one weeks, twenty-one days, eleven hours, and thirty-nine minutes.
Locations
Online Since
Feb 2010

EPARHIJA-PRIZREN.ORG RANKINGS

This website eparhija-prizren.org has seen varying quantities of traffic all over the year.
Traffic for eparhija-prizren.org

Traffic ranking (by month) for eparhija-prizren.org

Traffic ranking by day of the week for eparhija-prizren.org

EPARHIJA-PRIZREN.ORG HISTORY

This website eparhija-prizren.org was registered on February 14, 2010. It is currently seven hundred and fifty-one weeks, twenty-one days, eleven hours, and thirty-nine minutes old.
REGISTERED
February

WEBSITE SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO WEB PAGE

Dobro dosli na Internet prezentaciju srpske dijaspore Just another WordPress.com weblog

Dobro dosli na Internet prezentaciju srpske dijaspore. SRBI SVET HLEBOM A SVET SRBE KAMENOM! Zbirka pesama D. ПОЗНАВАЊЕ ПРА ИСТОРИЈЕ СРБА ЈЕ НЕМИНОВНОСТ СРПСКОГ НАРОДА ЗА БОЉЕ ДАНАС И СУТРА. Posted on März 25, 2018. У КАМЕНОМ ДОБУ ДОЛАЗИ ДО РАЗВОЈА РАЗНИХ АЛАТ.

Марковић Рајица

Српска национална, светосавска, поезија и проза. Божија жеља да се сви људи спасу у многоме је потиснута жељом свих људи да се само они спасу. У модерном друштву човек усамљеник, који поштује Божију жељу и у складу са њом дела снагом Божијом и умом који Бог даје, постао је реткост и изопштеник. Ми смо Богом позвани да ширимо љубав према браћи и .

Пастир добри

Драги оци, браћо и сестре, поштовани посетиоци помаже Бог! Беседа Епископа Артемија на Цвети 1997. Беседа Епископа Артемија на освећењу храма светог пророка Илије у Смаћу код Призрена 1994.

ПРАВОСЛАВНИ РЕВНИТЕЉ-боготраЖитељ

ЕКУМЕНИЗАМ И ДОЛАЗАК АНТИХРИСТА-Питања и одговори свима разумљиви. Испуњење хришћанства у последња времена? У чему се састоји кривица екуменизма у погледу антихристовог доласка? Да ли нам Свето писмо даје некакву поуку у том смислу? Све оно што је Христово има дубок смисао.

Срби на Окуп Свесрбски Информативни Портал

КО ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК? Јако сунце ових дана и хладан туш из Ватикана. Док дилетантска, режимска и прорежимска штампа журе да фабрикују још понеки текст у коме улепшавају и представљају Ватикан као сарадника Срба и Српске цркве, римокатолици настављају са својим напором да одузму сваки педаљ Косова од државе Србије. Дванаест година од убиства српске деце у Гораждевцу.

ST NICHOLAS ORTHODOX CHURCH An Omaha Orthodox Church,СРБСКА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА СВ. НИКОЛЕ

Church Services are predominantly in the English language and in Church-Slavonic language. The latter is used in some choral music and prayers and varies in amount according to the backgrounds and interests of those attending a particular service.

WHAT DOES EPARHIJA-PRIZREN.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of eparhija-prizren.org Mobile Screenshot of eparhija-prizren.org Tablet Screenshot of eparhija-prizren.org

Domains By Proxy, LLC

Registration Private

DomainsByProxy.com

Scottsdale, Arizona, 85260

US

EPARHIJA-PRIZREN.ORG HOST

I discovered that the main page on eparhija-prizren.org took one thousand six hundred and twenty-three milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so I consider this site not secure.
195.225.106.32

NAME SERVERS

ns1.hostmonster.com
ns2.hostmonster.com

WEBSITE IMAGE

I identified that this website is weilding the Apache/2.4.7 (Ubuntu) server.

PAGE TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This website eparhija-prizren.org had the following on the web site, "ЕПАРХИЈА РАШКО-ПРИЗРЕНСКА У ЕГЗИЛУ Званична интернет презентација са благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског у егзилу Г." Our analyzers analyzed that the website said " СМИСАО ПОСТОЈАЊА И МИСИЈА ЕПАРХИЈЕ." The Website also stated " РАШКО-ПРИЗРЕНСКЕ И КОСОВСКО-МЕТОХИЈСКЕ У ПРОГОНСТВУ. Свети владика Николај Недеља пета Великог Поста. ЈЕВАНЂЕЉЕ О СЛУЖБИ И СТРАДАЊУ СИНА БОЖИЈЕГА. Марко, 10, 32-45. Подсећање Свакодневна искушења на Косову."

VIEW OTHER DOMAINS

Епархија Шабачка Званични сајт

ПРОМОЦИЈА КЊИГЕ ОД КОСОВА ДО ЈАДОВНА ЕПИСКОПА АТАНАСИЈА. Пола века архијерејске службе епископа Лаврентија. Патријарх освештао храм Свете Тројице у Шапцу.

Епархија пакрачко-славонска Српске Православне Цркве

У склопу исте врши се рашчишћавање просторија и постављање потпорних стубова са оплатама и монтажним гредицама, како би се омогућило изливање преградне плоче између приземља и прве етаже. Према предвиђеној динамици радова, требало би да се јужно крило Двора усели 2016. Епископ Славонски на опроштају Лорда бискупа Лондона. Епископ Георгије посјетио Епископију Пакрачко-славонску.

Епархија Шумадијска

ПЕТА НЕДЕЉА ВЕЛИКОГ ПОСТА У БРЕСНИЦИ. Јован служио је у пету недељу Великог поста 25.

Епархија тимочка - Званична интернет презентација Православне Епархије тимочке

Живописање цркве у манастиру Вратна. Интервју Владике Илариона за Православни мисионар. Вино манастира Буково добитник престижне награде. Освећење фрескописа у Малој Врбици код Кладова. Духовна и материјална обнова манастира Грлиште. Започети радови за нови иконостас у Црнајки. Обнова храмова у књажевачком намесништву.

Епархија ЗХиП Интернет страна Епархије Захумско-Херцеговачке и Приморске

Епархијско такмичење из православне вјеронауке. , у ОШ Јован Јовановић Змај у Требињу одржано је епархијско више. Средопосна Недеља у Горњем Храсну. Данас је почео са радом нови инте.