Црква Светог Саве у Дежеви

Помозимо изградњу храма Светог Саве у Дежеви. Помозимо изградњу храма Светог Саве у Дежеви. Помозимо изградњу храма Светог Саве у Дежеви. Апел Епископа Рашко-призренског г.Теодосија. Драга нам у Христу браћо и сестре. Као Епископ Рашко-призренски и архипастир православног верног народа на просторима древног Раса, Косова и Метохије, упућујемо овај јавни апел свим верним чадима наше Цркве да својим прилозима помогну изградњу храма Св. Саве у његовом родном селу Дежеви код Новог Пазара. Благословом Његовог .

OVERVIEW

This website dezeva.eparhija-prizren.com currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have probed zero pages within the domain dezeva.eparhija-prizren.com and found twenty websites referring to dezeva.eparhija-prizren.com.

DEZEVA.EPARHIJA-PRIZREN.COM RANKINGS

This website dezeva.eparhija-prizren.com has seen varying quantities of traffic all over the year.
Traffic for dezeva.eparhija-prizren.com

Traffic ranking (by month) for dezeva.eparhija-prizren.com

Traffic ranking by day of the week for dezeva.eparhija-prizren.com

LINKS TO WEB PAGE

Насловна Званична интернет презентација Епархија Рашко-призренска и Косовско-метохијска

Допуњено саопштење Епархије поводом хапшења Марка Ђурића, злостављања политичких представника и новинара као и јавног понижавања једног од водећих политичара Србије у Приштини. Владика Теодосије - Сви косовско-метохијски Срби су ужаснути данашњим бруталним насиљем над г. Марком Ђурићем, нашим грађанима, новинарима у Митровици. Парастос поводом четрнаесте годишњице Мартовског погрома и беседа Еп.

WHAT DOES DEZEVA.EPARHIJA-PRIZREN.COM LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of dezeva.eparhija-prizren.com Mobile Screenshot of dezeva.eparhija-prizren.com Tablet Screenshot of dezeva.eparhija-prizren.com

DEZEVA.EPARHIJA-PRIZREN.COM HOST

I discovered that the main page on dezeva.eparhija-prizren.com took five hundred and twenty-seven milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so I consider this site not secure.
5.9.159.52

I identified that this website is weilding the Apache/2.2.16 (Debian) server.

Црква Светог Саве у Дежеви

DESCRIPTION

CONTENT

This website dezeva.eparhija-prizren.com had the following on the web site, "Помозимо изградњу храма Светог Саве у Дежеви." Our analyzers analyzed that the website said " Помозимо изградњу храма Светог Саве у Дежеви." The Website also stated " Помозимо изградњу храма Светог Саве у Дежеви. Драга нам у Христу браћо и сестре. Као Епископ Рашко-призренски и архипастир православног верног народа на просторима древног Раса, Косова и Метохије, упућујемо овај јавни апел свим верним чадима наше Цркве да својим прилозима помогну изградњу храма Св. Саве у његовом родном селу Дежеви код Новог Пазара."

VIEW OTHER DOMAINS

مـــــرز گمشده

جامی از شراب نگاهت مرا کافیست. تا که بر کاغذ برقصانم هرچه واژه است را. می دونی تا کی زنده ای! سایه ای در باران. یک رابطه ی سه در چهار. دردا و دریغ وطن من. از میان روشنی های شب. عاشقانه های من و همسر عزیزم. آبی آسمانم - اینجا آسمان است. کاش میتوانستم تمام تقویم ها را بسوزانم.

ЛАМПАДКА - Уважаемые посетители сайта ЛАМПАДКА!

Создан по благословению Архиепископа Криворожского и Никопольского Ефрема. Большая часть работ, представленных на сайте, были опубликованы на газетных страницах. С уважением - протоиерей Сергий Ивченко.

Манастир Трескавац Manastir Treskavac

Обавјештавају се поклоници Манастира Трескавца да ће се и ове године као и претходних, Празник Успења Мајке Божије свечано и молитвено дочекивати у овој Светој Обитељи. Епископ Атанасије служио у Манастиру Трескавцу. Његово Преосвештенство епископ бихаћко-петровачки господин Атанасије, у недјељу пету по Духовима, на празник светог свештеномученика Јевсевија 05. године, у новоподигнутом Светоархангелском храму у.

Манастир Лешје

Спомен светих првоврховних апостола Петра и Павла. Спомен светих првоврховних апостола Петра и Павла. Свети славни, свехвални и првоврховни апостоли Петар и Павле. Аве Јустина Ћелијског на рођење Св. Аве Јустина Ћелијског на рођење Св. 1974 године у Манастиру Ћелије.

Православный приход Свято-Троицкий

На прихрамовой площади состоялась ярмарка-продажа и освящение мёда местных производителей. Состоялось заседание оргкомитета по подготовке праздника Медового Спаса. Свято-Троицкий храм и Православную гимназию посетила делегация из Анголы. В Мирном открылся первый п.